Tínedžer čelí vážnemu obvineniu. 3-ročné dievčatko vraj strčil do pračky

Tínedžer čelí vážnemu obvineniu. 3-ročné dievčatko vraj strčil do pračky

1115
0

Rodina Campovcov z Indiany volá po spravodlivosti. Rodinný známy, ktorý im bol strážiť deti totiž ich mladšej dcére spôsobil psychickú aj fyzickú ujmu.

Fotografia malej Raelyn zo stránky GoFundMe, kde ju zdieľala jej rodina

2. júla prišiel 14-ročný chlapec ku Campovcom strážiť ich 5 a 3-ročné dievčatká. Nebolo to prvýkrát, čo u nich bol. Všetko bolo v poriadku, až dokým si mladík nezavolal na návštevu svojich kamarátov.

V určitom okamihu chlapcom napadla obrovská hlúposť. Mladšiu Raelyn strčili do pračky a následne potom do sušičky. Tieto činy mali za následok to, že malé dievčatko malo po celom tele modriny.

Keď rodičia prišli nasledujúci deň domov, okamžite zbadali, že niečo nie je v poriadku. Okrem toho, že mala Raelyn telo posiate modrinami bol v dome obrovský neporiadok. 5-ročná dcérka im povedala, že pestún si domov priviedol troch kamarátov.

Už na prvý pohľad bolo jasné, že chlapci mali poriadnu párty. Všade po dome boli plechovky od nápojov, zvyšky jedla, rozbité okno aj televízor. Rodičia našli v dome tiež zvyšky alkoholu a Xanaxu.

Matka je z celej situácie zničená, no vraví, že sa snaží byť silná pre svoje deti. Chce im hlavne pomôcť prekonať traumu, ktorú im chlapci svojím správaním spôsobili.

Staršia dcérka tiež opísala rodičom, ako tínedžeri napchali Raelyn do práčky a do sušičky. Vtedy už podľa všetkého boli pod vplyvom alkoholu. Mladík sa však bráni so slovami, že dievčatko spadlo vonku pri hre a popiera všetko z čoho ho obviňujú.

Raelyn má telo posiate modrinami
Raelyn má telo posiate modrinami

Keď matka vzala mladšiu dcéru k doktorovi, dozvedela sa, že je možné, že ju chlapci sexuálne zneužili. Táto informácia sa však ešte stále prešetruje.

„Je veľmi tichá.“ povedala mama malej Raelyn: „Obvykle je až hyperaktívna, behá a hrá sa. Ale teraz len sedí na gauči, chce sa túliť a to je všetko. Ani jesť jej moc nechutí.“

Prípad sa stále prešetruje, ale podľa polície je ťažké vzniesť obvinenie, keďže chlapci sú príliš mladí.  Podľa rodiny si však zaslúžia trest a rodičia dievčat to rozhodne nevzdajú.

Zdroj: ktla.com

Comments

comments