Medvedica zobrala svoje mláďatá na pláž

Medvedica zobrala svoje mláďatá na pláž

3827
0

Leto je v plnom prúde, slniečko pečie, deti majú letné prázdniny a treba ich zabaviť. Leto je vždy čas rodiny, spoločné dovolenky, aktivity. A čo je v lete lepšie ako sa osviežiť priamo vo vode, aspoň v jazere ak nie pri mori.

Svoje o tom vedia aj v slnečnej Kalifornii , kde je tento rok mimoriadne horúce leto a teploty stúpajú do extrémnych výšin. Pokiaľ obyvatelia zo stredozemia štátu nemajú možnosť prísť k oceánu, trávia čas na jazerách. Jedným z veľmi obľúbených jazier pre rekreáciu je aj obrovské Tahoe, ktoré sa nachádza na hranici Kalifornie a Nevady.

Norma Alvarez presne takto trávila svoj voľný čas, no narozdiel od nás si neodniesla zážitok v podobe pološialencov na vodných skútroch v senci. Podarilo sa jej totiž na telefón zachytiť  medvediu rodinku. To by nebolo nič zvláštne, veď Kalifornia má motív medveďa dokonca aj na štátnej vlajke.

Norme sa podarilo zachytiť Medvedicu a jej rodinku ako si to bez okolkov napochodovali priamo cez pláž, rovno medzi ľudí na pláž. Medveďe si užili nejaké to rodinné plážové osvieženie, hry vo vode a následne si odkráčali späť tam odkiaľ prišli. Mama medvedica si absolútne nevšímala ľudí okolo a plne sa venovala svojim mladým. Pozrite si všetko v priloženom zázname. Video je neskutočne podarené, nezabúdajte však prosím, že v prípade medveďa si treba udržiavať odstup, kedže sa jedná o divoké zviera. ( Medvedica s mladými je samozrejme ešte väčšia hrozba.)

Comments

comments