Martinka z Turca zomrela vo veku 34 rokov!

6952
0

Smutná správa dnes obletela slovenské médiá a internet. Hviezda reality šou Martina Chovancová (34′, známa tiež ako Kleopatra z Turca, ukončila svoju životnú púť. Šokujúca správa sa dostala na svetlo sveta cez Facebook, kde ju cez status zverejnil jej kamarát.

„Veľmi smutný som… Martinka bola veselá a dobrosrdečná žena. Mal som ju rád a keď som videl, čo sa s ňou deje, chcel som pomôcť… Nechcela… Predminulý týždeň sme jej do nemocnice niesli hygienické potreby.Žiaľ, už sa z toho nedostala. Verím, že je na lepšom mieste,“

Správu potvrdila aj Martinkina dcéra Barbora.

„Volal nám mamin manžel Martin, že mama zomrela,“ 

Martinka z Turca sa dlhší čas potýkala so zdravotnými problémami. Niekoľko krát ju hospitalizovali na psychiatrii. Martinka z Turca sa zviditeľnila  hlavne svojim působením v jojkárskej šou Farmár hľadá ženu, kde bola najvýraznejšou súťažiacou, ktorá bojovala o srdce panica Mariána. Jej výrazné šminky a nezameniteľný módny “štýl“ jej zaručil relatívne dlho trvajúcu až virálnu popularitu na internete aj v televízii. Martinka žila v maringotke pri lese tri roky s manželom bez svojich detí. Synov Vladka, Kamila a dcérku Barborku jej pre biedne životné podmienky vzala sociálka. Deti boli umiestnené v detskom domove v Ružomberku.

Comments

comments