Mladý Američan baví svet šialenými videami

Mladý Američan baví svet šialenými videami

1993
0

Ak si myslíte, že vás už nič neprekvapí, tak ste pravdepodobne ešte nevideli videá tohto mladíka. 20-ročný Cristian Oliveras je populárny najmä na stránke YouNow. Vo videách, ktoré sa vysielajú naživo predvádza rôzne bláznovstvá a zabáva tak ľudí po celom svete. Kanál na tejto stránke si založil v roku 2013 a odvtedy sa mu podarilo získať už státisíce odberateľov.

Cristianov cieľ je prostý. Chce baviť ľudí. A robí to naozaj dosť netradičným spôsobom. Okrem kanála na YouNow má tiež účet na YouTube, kde zdieľa rovnako bláznivé videá. Ak by vám sadol jeho humor a chceli by ste vidieť viac, ďalšie jeho kúsky si môžete pozrieť aj na jeho Facebooku a krátke videá nájdete aj na Vine.

Je jasné, že nie každému sa páči jeho štýl humoru a preto má Cristian aj veľa „hejterov“. To, čo robí ho však baví a teší ho, keď môže ľuďom vyčarovať na tvári úsmev.

Typickým poznávacím znakom tohto mladíka je zatočený uterák na hlave. Priznal sa, že k tomu došiel úplnou náhodou. Raz po sprche si dal na hlavu uterák a podarilo sa mu ho zakrútiť do divného tvaru. Prišlo mu to vtipné a tak hneď začal nahrávať video na YouNow a ľudia sa na tom dobre pobavili.

Ako sa pozdáva Cristianov humor vám? Dajte nám to vedieť do komentárov pod článkom.

Comments

comments