Matka usporiadala pre dcéru doma večierok. Tam sa opili a celé sa to úplne zvrhlo.

 

Rachel Lehnardt (36) z americkej Georgie matkou roka zrejme nebude. Dcéra ju poprosila, či by mohla usporiadať párty u nich doma. Rachel nielenže tento večierok povolila, ona sa pridala, pila alkohol s dcérkou aj s jej priateľom, fajčili spolu marihuanu a hrali nahý Twister. Párty bola divoká a Rachel stihla snáď všetko čo sa stihnúť dalo.

Rozvedená Rachel si po už spomínanom Twisteri užila v kúpeľni s len 18 ročným chlapcom. To jej ale zjavne nestačilo a následne sa začala pred nezletilými uspokojovať erotickými hračkami ,ktorými v domácnosti disponovala. Svedectvo Rachel sa v tejto chvíli ukľudňuje a tvrdí ,že potom si už šla ľahnúť. No príbeh ešte neskončil! Zobudila sa na to ako ju znásilňoval zdivočený 16 ročný chlapec. Keď precitla uvedomila si, že sa jedná o priateľa jej vlastnej dcéry!!!

O jej výčinoch sa dozvedeli starí rodičia z otcovej strany a potom už to malo rýchly spád, stratila všetkých 5 detí. Právnik síce Rachel pred súdom bránil tým, že je slušnou matkou, ktorá nepila a nemala výčiny až do rozvodu v roku 2014. No toto bol evidentne len zúfalý čin zúfalého obhájcu.

Rachel bola polícii udaná jej sponzorom, ktorému sa predtým so všetkým zdôverila. Neskutočne ľutuje svoje činy a vraj s alkoholom nadobro skončila. Súd napokon rozhodol že rozvedenú mamičku do väzenia nepošle. Ako vykúpenie sa oproti väznici zdá byť relatívne nízka pokuta 600 dolárov (asi 540 €) a 6 ročná podmienka.

 

Comments

comments