Mila Kunis prezradila, aké to bolo randiť s Macaulay Culkinom

Mila Kunis prezradila, aké to bolo randiť s Macaulay Culkinom

2346
0
Zdroj: Gage Skidmore via freeforcommercialuse.org

O herečke Mile Kunis je dobre známe, že už nejaký čas tvorí pár s Ashtonom Kutcherom. Majú spolu aj dcérku menom Wyatt a do ich rodinky by malo onedlho pribudnúť aj ďalšie dieťatko.

Ešte pred tým, než sa táto krásna herečka usadila, 8 rokov chodila s Macaulay Calkinom. Toho preslávila rola Kevina vo filmoch Sám doma a Sám doma 2: Stratený v New Yorku.

Mila chodila s Macaulayom od svojich 18-tich rokov a tvrdí, že to bolo šialené obdobie. Mac Culkin bol totiž obrovská celebrita a točilo sa okolo neho nespočetne veľa fanúšikov.

Zdroj: wikimedia.org
Zdroj: wikimedia.org

„Bol strašne slávny. Nemohla som s ním ísť len tak po ulici.“ prezradila počas rozhovoru s Howardom Sternom. „Vždy mal v sebe takú zvláštnu príťažlivosť, keď ho fanúšikovia zbadali tak jačali. Vôbec nevedeli ako reagovať. Nebola to normálna reakcia na celebritu. Reagovali naňho naozaj prehnaným spôsobom.“

Howard Stern sa zaujímal, či Mila vôbec Culkina ľúbila, vzhľadom na to, aký mala názor na svadbu.

„Úprimne, kto vie? Ja totiž neviem.“ povedala. „Ale viem, že ešte predtým, než sme spolu začali chodiť, keď som mala tak 16, povedala som môjmu otcovi: Len aby si vedel, ja na manželstvo neverím.“

Niečo sa však očividne zmenilo, keďže herečka sa vydala a založila si rodinu. To samozrejme prilákalo paparazzov, ktorí jej vzťah pozorne sledujú a dokumentujú. K tomu sa Mila vyjadrila nasledovne:

„Dnes už ani nemôžem pokojne vyjsť z domu. Dokonca po tom, čo sa Wyatt narodila, sme mali na záhrade drony.“

Na otázku, ako zvláda tieto extrémne spôsoby, ktorými sa médiá snažia odhaliť jej súkromie, odpovedala: „Nie moc dobre.“

Ako zvláda všetku tú slávu Culkin?

Culkin sa tiež v nedávnom rozhovore vyjadril k tomu, aké to je byť v pozornosti médií. Napriek tomu, že už to nie je tak šialené ako v minulosti, stále sa oňho paparazzi zaujímajú.

„Je to ako keby som bol celý môj život v strehu. Stále som sa rozhliadal. Najhoršie to bolo pri randení, pretože to vyzeralo, že svojej partnerke nevenujem pozornosť. Naučil som sa však nemyslieť na to všetko, pretože by som sa zbláznil.“ povedal.

Zdroj: huffingtonpost.com

Comments

comments