Skvelý tip pre hráčov Pokémon Go! Zvoľte si do akej podoby sa...

Skvelý tip pre hráčov Pokémon Go! Zvoľte si do akej podoby sa váš Eevee vyvinie

4127
0

Všetci milovníci Pokémonov vedia, že Eevee sa môže (pôvodne) vyvinúť do troch rôznych podôb: Jolteon, Flareon a Vaporeon. V originálnom seriály túto premenu môžete ovplyvniť špeciálnymi kameňmi.

Ako to však urobiť v novej hre?

Zdroj: youtube.com
Zdroj: youtube.com

Niektorí tvrdia, že to ako sa Eevee vyvinie je celkom náhodné. Pár hráčov však prišlo na to, že ak si chcete sami zvoliť akou cestou sa bude tento pokémon uberať, stačí mu zmeniť meno.

Nie však hocijaké meno. Ak si pamätáte, v seriály boli traja tréneri s menami: Rainer, Sparky a Pyro. Každý z nich mal svojho Eeveeho v inej podobe.

Zdroj: Cartoon Network
Zdroj: Cartoon Network

Takže to, čo musíte urobiť je, pomenovať svojho pokémona jedným z týchto mien. Eevee s menom Rainer sa zmení na Vaporeona, Sparky na Jolteona a Pyro na Flaroena. Dajte si však pozor na preklepy, ak meno nebude napísané správne, nemuselo by to fungovať.

Táto teória síce ešte nie je na 100% potvrdená, ale väčšina hráčov, ktorí tento postup skúsili dosiahli požadovaný výsledok.

Ak sa odhodláte a tiež vyskúšate túto metódu, určite nám dajte do komentárov vedieť, či to fungovalo. Možno sa nám tak podarí potvrdiť alebo vyvrátiť túto zaujímavú teóriu.

Comments

comments