LINE-X materál, ktorý robí veci nezničiteľné

LINE-X materál, ktorý robí veci nezničiteľné

2660
0

Denne nám na zem padne nespočet vecí. Tanier, pohár, smartfón, tablet a bohužiaľ väčšina z týchto vecí sú veľmi krehké a citlivé na nárazy a pády. Ak aj máme pevné ruky a veci nám nepadajú, nič nieje tak v ohrození ako naše auto na parkovisku v nákupnom centre v Bratislave.

Tam jednoducho treba počítať s tým že skôr či neskôr vášmu krásavcovi pribudnú šrámy , vrúbky a v horšom prípade preliačiny na dverách či rozbité svetlá a nárazníky. Nebolo by skvelé keby sa tomuto dalo predísť a Tech vynálezci by pre nás vymysleli niečo, čo by nám v tomto ohľade vedelo pomôcť? Koľko ľudí už si vravelo, že do Bratislavy si treba kúpiť radšej tank, aby nám vozidla nebolo ľuto.

Firma LINE-x zo severnej Ameriky prišla s riešením na tieto roblémy. Už viac ako 20 rokov sa venujú výrobe a predaju ochrannej látky, ktorá sa strieka na korby pracovných a nákladných vozidiel aby sa predišlo ich poškodeniu.Nazvali ju jednoducho Line-x a za tie roky sa im receptúru materiálu podarilo riadne vylepšiť. V dnešnej dobe, už si môžu povedať ,že s ich produktom sú schopní ochraniť takmer čokoľvek krehké. A keď píšeme čokoľvek, myslíme tým naozaj čokoľvek.

LINE-X už testoval ochranný nástrek naozaj na všeličom, medzi iným na karosérii auta, ktoré sa potom stalo nepriestreľným pre bežnú brokovnicu. Nedržali sa vôbec pri zemi a nastriekali obyčajné plastové poháriky, na ktorých sa po úprave dalo stáť celou váhou, alebo nastriekali stenu, ktorá tak odolala výbuchu trhaviny, tvárnicu ktorú nerozbijete ani keď ju hodíte zo strechy na chodník. Pozrite si preto videá nižšie, a budete žasnúť na čo všetko sa dá tento odolný materiál nastriekať. A nedá mi nespomenúť že ak ho nastriekate na hladinu vody, tá sa stane schodná, nakoľko udrží váhu človeka.

Chôdza po vode

Baseballová pálka a auto

Dvere auta odolné voči brokovnici

Tehla a chodník

 

Comments

comments