Doktorka Dot alias masérka Dorothy Stein (48) z New Jersey je známa veľmi bizardnou technikou masáže, ktorú ponúka svojím celebritným klientom. Svojim “obetiam“ poskytuje masáž, ktorú robí prostredníctvom svojich zubov. Odvtedy Dorothy masírovala/pokúsala pozoruhodné množstvo známych ľudí.

Masérka kúsala Rihannu aj Davida Bowieho

Prvý raz masáž technikou kúsania otestovala už na nebohom muzikantovi Frankovi Zappovi. Ten pri tej príležitosti vymyslel jej prezývku Dr. Dot. Vtedy ešte masírovala ľudí z toho dôvodu aby sa dostala bližšie k svojím obľúbeným rockovým hviezdam. Jej štúdio sa od tej doby riadne zmenilo, biznis jej prekvitá a môže sa pochváliť slušným výčtom kusancov pre celebritných klientov. Samotná masérka Dorothy zjavne preferuje predovšetkým hudobníkov. Pravidelne vraj masíruje a hryzie napríklad rapera Kanyeho Westa, Rihannu, Gwen Stefani, Keitha Richardsa z Rolling Stones či členov z bývalého Oasis.

Kúsavú masérku k užívaní techniky vraj inšpirovala jej mama. Keď mala len 15 rokov z času na čas masírovala  svoju matku. Ako 15 ročná mala v rukách relatívne málo síl a mama ju preto posmelila a opakovane ju posmelovala aby ju uhryzla. Odvtedy vraj Dot hryzavú masáž zdokonaľuje až dodnes.

Zadarmo na koncerty

Dorothy totiž ako 15 ročná debutovala v backstagei kapely Def Leppard. Ako sa sama vyjadrila, vraj strašne chcela ísť na  koncert ľudí čo písali a spievali piesne tak blízke jej srdcu. Na výber mala zaplatiť vstupenku alebo masáž. (Pozn. red. Nemôžeme si bohužiaľ nevšimnúť pestovanú posadnutosť kapelami , ktorú si Dot evidentne budovala zrejme už odmala a hoci sa nechala počuť ,že masáže prebiehali vo všetkej počestnosti, máme podozrenie , že Dorothy bola vo svojej mladosti jednou z groupies , ktoré slúžili rockovým kapelám ako dievčatá doslova na všetko a pre všetko.)

Od tej doby sa ale Dorothy dokopy prehrýzla na zhruba 3000 koncertov, za ktoré nič neplatila. To je aj hlavný dôvod ,ktorý ju motivoval masáže robiť. Odvtedy sa veľa zmenilo no Dr Dot musí z čohosi žiť a tak si dnes za jednu masáž pýta 150 dolárov.

Priebeh masáže

Masáž prebieha v kľudnej a uvoľnenej atmosfére. Svojich klientov najprv jemne hryzká niekoľko minút do chrbta a zadných partií, následne ich natrie olejom a pokračuje sa v masáži tradičným spôsobom. Hryzie jemne, nikdy nikomu neublížila. Hryzením len zjemní a uvoľní svalové napätie, rozohreje ho a pripraví na “hlavný“ chod.

O masáž hryzením je tak veľký záujem, že si Dorothy otvorila aj kurz v ktorom dokopy školí až 1000 svojich pomocníčok a následníčok.

Comments

comments