Výhody kreditky od ZUNO

Výhody kreditky od ZUNO

1444
0

V súčasnosti máme možnosť sledovať trend, na základe ktorého je jasné, že bezhotovostný platobný styk už niekoľko rokov intenzívne nahrádza ten hotovostný. Peniaze sa pomaly, ale isto vytrácajú z našich peňaženiek, pretože sú nahrádzané plastovými kartami, ktoré s obľubou voláme kreditkami. Kreditné či debetné karty sú v súčasnosti automatickou súčasťou osobných účtov tak v klasických bankách, ako aj v nebankových spoločnostiach.

Rozdiel medzi jednotlivými bankami a nebankovými spoločnosťami však spočíva vo výhodách, ktoré v spojitosti s platobnými kartami svojim klientom prinášajú. Neviete sa rozhodnúť? Poradíme Vám! Vyberte si kreditnú kartu od ZUNO a pridajte sa k tisíckam spokojných klientov. Len v ZUNO totiž získate kreditnú kartu bez akéhokoľvek mesačného poplatku. Vedenie, ako aj vydanie vašej kreditnej karty od ZUNO máte za rovnú nulu a počítať môžete taktiež s päťdesiatpäťdňovým bezúročným obdobím.

O tom, že ZUNO patrí k popredným bankám súčasného trhu sa presvedčíte, keď zistíte, že limit na vašej novej kreditnej karte sa pohybuje od dvestopäťdesiat eur až po sedem tisíc, všetko závisí od vášho mesačného príjmu. V ZUNO si môžete tiež zvoliť tak spôsob, ako aj termín splácania kreditnej karty. Či sa už rozhodnete pre automatické alebo manuálne splácanie, zvoliť si môžete vždy z dvoch možností. Vyhovuje vám začiatok mesiaca či dávate prednosť skôr koncu? ZUNO necháva rozhodnutie na vás. Avšak, to stále nie je všetko. Jedine v ZUNO sa postarajú o splatenie vašej starej kreditnej karty. Stačí ak správne vyplníte údaje o starej kreditnej karte a na jej splatenie máte k dispozícii celý úverový rámec na novej kreditnej karte od ZUNO. Najmodernejšia internetová banka je otvorená všetkým inováciám a preto svojim klientom ponúka možnosť stiahnuť si bezplatnú aplikáciu ZUNO KREDITKA priamo do vášho mobilného telefónu.

Comments

comments