Prekvapivo vulgárny Radoslav Procházka – zabudol, že má zapnutý mikrofón

2099
0

Odkedy sa strana sieť a s ňou aj jej najvýraznejšia osobnosť a odvčera už bývalý predseda Radoslav Procházka rozhodli vstúpiť do vládnej koalície preferencie jej len padajú. Citeľne tomuto smerovaniu pomáha vystupovanie už spomínaného pána Procházku, ktorý od začiatku svojho politického pôsobenia urobil toľko prešľapov, že už to miestami ani nieje vtipné.

Vďaka klesajúcim preferenciám strany prebehlo hlasovanie a rozprava, na ktorej stranníci predkladali riešenia vzniknutého problému. Výsledkom rozpravy je teda nový predseda strany. Prekvapivo sa ním stal Roman Brecely, ktorého navrhol jeden z regionálnych funkcionárov z východu Slovenska s tým , že stranu by ako krízový manažer v krízovej situácii mal riadiť práve on.

Radoslav Procházka nekandidoval, čo môžete vidieť aj vo videu, kde svoje rozhodnutie prirovnával k príbehu z knihy kráľov. Radoslav Procházka mal počas svojho výstupu neustále zapnutý mikrofón a zrejme si neuvedomoval, že nehovorí dostatočne ticho. Niekoľkokrát mu vyleteli z úst pre politika naozaj nevhodné výrazy. Kolegovia ho rozhorčili a tak dianie a to čo sa deje počastoval nasledujúcimi vetami.

“Ja idem do prdele“

“S vami sa nedá robiť chalani“

“Krízový manažér, ty kokos, Vám musí j***ť chalani, fakt, vám musí j***ť“

Pozrite video a urobte si názor sami.

Zdroj: DenníkN

Comments

comments