Top 11 sexuálnych úchyliek
Top 11 sexuálnych úchyliek

Hirsutofília

Chlpáčikov alebo takzvaných huňatých chlapov sa nájde  na svete veľa, určite viac než abnormálne zarastených žien.Preto podobnú úchylku vieme odsledovať hlavne pri heterosexuálne orientovaných ženách. Treba však ozrejmiť, že zarastený plavčík typu David Hassellhoff či Tom Selleck z 90-tych rokov, ani zdaľeka nespĺňajú huňaté nároky ľudí s touto úchylkou. Tým pravým orechovým je pre nich napríklad chlap typu gorila zo Zoo alebo Yetti, teda jedná sa výsostne o subjekty s extrémne zarasteným telom.

Formikofília

Večierková lahôdka, ktorej názov je odvodený od slova mravec. Takto postihnutí jedinci zabíjajú drobný hmyz a sexuálne vzrušenie si následne privolávajú prikladaním na rôzne časti tela, predovšetkým a hlavne na pohlavné orgány (Ako nečakané, však?). Mravce a hmyz však niesú jedinou lahôdkou v repertoári formikofilov, ako adekvátna „náhrada“ môže poslúžiť tiež žaba či slimák.

Akrotomofília

Patrí síce medzi netradičné sexuálne úchylky, no v tomto prípade sa jedná o jednu z tých normálnejších, totiž v tomto prípade Akrotomofilov sa aspoň úchylka točí okolo vlastného druhu. Pokiaľ vás vzrušujú výlučne ľudia s amputovanými končatinami, prípadne už s protézou, je tu veľká pravdepodobnosť ,že touto úchylkou trpíte.

Injektománia

Výskyt tejto poruchy je bežnejší v oblastiach medicínskeho povolania a v preklade popisuje vzrušenie z pohľadu na vstrekovanie kvapaliny (pričom nezáleží na druhu či hustote) do ľudského tela. Prečo by niekoho vzrušovala takáto činnosť? Je úzko spätá so samotnou súložou, aspoň čo sa týka spoločných znakov: pichanie injekcie = pohlavný styk, kvapalina = ejakulát.

Ofidiofília

Na svete je hromada ľudí a medzi nimi takí , ktorých fascinujú hady. Nič nové pod slnkom. No pokiaľ trpíte ofidiofíliou, používate tie chúdatá ako sexuálnu pomôcku. V prípade , že chcete vystrašiť ženu trpiacu ofidiofíliou, s gumenými hadmi asi nepochodíte.

Symforofília

Absolútne zvrátená porucha, ktorá síce je neškodná, pokiaľ sa jedinec aktívne nepodieľa na tvorbe  zdroju jeho sexuálneho vzrušenia. Pri tejto úchylke sa totiž človek ukája pri dopravných nehodách. Čím je vraj kolízia hrozivejšia, tým lepšie pre symforofila.

Dendrofília

Dendrofil je milovníkom prírody, doslova. Ochranca flóry – v takom zamestnaní sa takýto huncút zrejme vidí v snoch. Nie však v kontexte ochrany prírody. Pohnútky a chtíče dendrofila su jasné. Sexuálne potešenie spojené so stromami a kríkmi.

Trampling

Čiste pánska záležitosť, nakoľko ide o pôžitok spojený so stúpaním a dupaním ženy prípadne žien po ich nahom mužskom tele. Najlepšie v ostrých podpätkoch.

Folikulizmus

Jedna z úchyliek, ktoré sú opäť neškodné. Jedná sa o veľmi špecifickú poruchu s úzkym spektrom záberu. Totiž ľudia, ktorí ňou trpia, cítia ohromné vzrušenie pri sledovaní žien pinkajúcich si balóniky. Fascinácia sa týka tiež pozorovania nafukovania či mačkania balónov. To je folikulizmus.

Urtikácia

Popŕhlenie žihľavou nie je pohromou, ale pre bežných ľudí ani príjemnou záležitosťou. Pri poriadnom popŕhlení občas nadávka ujde. Nie všetci si ale pri popŕhlení žihľavou zanadávame. Žihľava je totiž nielen všestranným medicínskym liečivom, ale aj sexuálnou pomôckou (pre niektorých z nás). Urtikácia je túžba pŕhliť sa žihľavou počas sexu a takto dosahovať sexuálne uspokojenie.

Top 11 sexuálnych úchyliek zakončíme ozajstnou „šmakocinkou“.

Pyropubizmus

V prípade pyropubizmu sa jedná o veľmi presný postup, preto ak ste neskúseným pyropubistom, vezmite papier pero a zapisujte si poznámky v niekoľkých bodoch:

  1. Partnerka si nechá zarásť partie kam slniečko nesvieti.
  2. Tesne pred vyvrcholením, vytiahne muž svoj penis z partnerky.
  3. Zapaľovačom , ktorý je hneď po ruke zapáli poctivo pestované ochlpenie partnerky.
  4. Vzniknutý “požiar“ sa muž snaží uhasiť počas vyvrcholenia výstrekom ejakulátu.

 

Comments

comments