Dvojičky sa pri narodení držali za ruky. Po dvoch rokoch sú si...

Dvojičky sa pri narodení držali za ruky. Po dvoch rokoch sú si rovnako blízke

7569
0

Pred dvoma rokmi svet obletela fotografia čerstvo narodených dvojičiek, ktoré sa držali za ruky a nechceli sa rozdeliť. Doktori boli v nemom úžase, mamička aj otecko plakali od radosti.

01-dvojicky

Dievčatká dostali mená Jenna a Jillien a narodili sa ako jednovaječné dvojčatá. Výnimočné na nich je, že ešte počas matkinho tehotenstva sa obe bábätká delili o jednu placentu a jeden plodový obal. Niečo takéto sa stáva len v 1 z 10 000 prípadov. Obvykle mávajú totiž jednovaječné dvojčatá každé svoju vlastnú placentu aj vlastný plodový obal.

02-dvojicky

03-dvojickyJedna sa narodila len o 45 sekúnd skôr ako druhá, no akonáhle ich dali lekári vedľa seba, už aj sa chytili za ručičky a nechceli sa pustiť. Aj teraz, po dvoch rokoch, sú dievčatá stále spolu.

04-dvojicky

Mamina dvojičiek hovorí, že keď jednu dcérku vezme ocko do obchodu a druhá ostane doma, tak sú obe mrzuté a pýtajú sa jedna na druhú. Sú vraj ako dva hrášky v lusku.

05-dvojicky

06-dvojickyAj po dvoch rokoch sa dievčatá stále rady držia za ruky a nechcú sa od seba vzdialiť ani na krok. Majú naozaj krásny súrodenecký vzťah.

07-dvojicky

Zdroj: boredpanda.com

Comments

comments