TRAILER: Doctor Strange a Marvel predstavuje trailer č.2

TRAILER: Doctor Strange a Marvel predstavuje trailer č.2

2121
0
Doctor Strange
Zdroj: screenrant.com

Na aktuálne prebiehajúcom Comic-Cone sa toho v oblasti komiksových filmov deje naozaj veľa. Trailer na nové Justice League, Wonder Woman, a daľšie nám len dávajú za pravdu. Marvel nestojí bokom a pripomína ďaľším trailerom chystanú premiéru filmu Doctor Strange. Ten sa nám už naproti prvému traileru predstavuje v plnej kráse, a teda už aj vo svojom kostýme.

Benedict Cumberbatch vo veľkom kúzli a ohýba realitu čoby Doctor Strange. Očakávajte teatrálne vizuálne efekty, momenty, na ktoré sa bude zízať s otvorenými ústami a zjavne kopec očných klamov a samozrejme aj riadneho hlavného záporáka. Toho si zahrá Mads Mikkelsen a jedná sa o postavu Kaeciliusa. Ten podľa slov predstaviteľa nieje typickým záporákom, a skôr je len mužom iného názoru. Taktiež chce aby bol svet nádherný a je ochotný ho zachrániť, akurát má odlišný prístup a spôsoby. Tam zrejme prichádza ku stretom. Potvrdeného máme aj Chiwetela Ejiofora alias Barón Mordo –  najznámejší záporný protivník Doctora Strangea v komiksoch. Uvidíme ale ako vo filme vyprofilujú túto postavu, kedže filmové a komiksové univerzá sa častokrát líšia. Premiéra je naplánovaná na 4-tý November 2016.

Synopsa:

Doktor Stephen Strange pracoval ako schopný, no arogantný nemocničný chirurg. Autonehoda ho pripraví o jeho najcennejší nástroj, jeho ruky. Stephen tak príde o prácu, ktorú už naďalej nieje schopný vykonávať. Zúfalý sa rozhodne nájsť útechu v učení starovekej mágie a dúfa, že sa mu pomocou nej podarí nájsť liek na svoje zranenie. Táto snaha zhltne celý jeho majetok a urobí z neho bezdomovca, vykonávajúceho drobné lekárske úkony za almužnu. Všetko sa zmení, keď sa dozvie o mocnom starovekom mágovi, žijúcom v Himalájach. Strange sa za mágom vydá a stane sa jeho kúzelníckym učňom. O miesto najväčšieho mága sveta musí tvrdo súperiť s ďalším majstrovým učňom, Karlom Mordom. Bývalý lekár tak podstupuje dlhú cestu plnú kúziel, aby mohol ochrániť svet pred novým druhom zla.

Comments

comments