Video: 13 ročný skončil s hrôzou a plačom vo väzení

Video: 13 ročný skončil s hrôzou a plačom vo väzení

1331
0

V Amerike vzniká množstvo zaujímavým nápadov a inovácií a častokrát sú hodné nasledovania. Toto zrejme nieje jeden z tých nasledovania hodných. V USA existuje reality show snáď úplne na každú tému. Okrem iného aj na tému výchova tínedžera priamo vo väzení. A to sa deje aj v nasledujúcom videu.

V Amerike sa k mladým výtržníkom a culogánom rozhodli pristupovať riadne tvrdo.Mladých nenapraviteľných recidivistov trestajú rovnako ako dospelých. Nejedná sa o tak dlhé obdobie ako by si za niektoré svoje skutky mnohí zaslúžili, ale šokujúca skúsenosť, ktorá ich pri tomto treste čaká im veľakrát pomôže viac premýšľať nad svojimi činmi. Deti od 11 až po 19 rokov,sú na niekoľko dní privedené k väzňom a užijú si na vlastnú kožu nefalšovanú väzeňskú atmosféru väzenia pre dospelých.

V praxi to vyzera asi tak ako môžete vidieť na videu s iba 13 ročným Ethonom, ktorý má na rováši už mnoho vytržnosti a medzi inými už okradol aj vlastnú babku. Stal sa tak súčasťou seriálu Beyond Scared Straight. Tento je o deťoch, ktoré si svoje gangsterské správanie odpykávajú už v spomínanom väzení pre dospelých. V seriály už predtým účinkoval aj Ethonov starší a momentálne už polepšený, starší brat. Ten mu síce dohováral, aby to vydržal no mladého chlapca realita zlomila veľmi rýchlo.

Comments

comments