Pokus o únos chlapčeka v Košiciach

1032
0

Podľa informácií košického policajného hovorcu Alexander Szabóa, sa neznámy páchateľ pokúsil uniesť iba štvorročného chlapčeka. Stalo sa tak dňa 22.06.2016 okolo 14:40 v autobuse MHD linky č.52 pred zástavkou Moldavská cesta v Košiciach.

Páchateľ chytil za ruku štvorročného chlapca, ktorý cestoval so svojou matkou a bratom v autobuse. Pokúsil sa ho nasilu z autobusu vytiahnuť v čom mu zabránila matka a dobrodinec z radov cestujúcich, ktorý podozrivého po otvorení dverí z autobusu vytlačil von.

Popis páchateľa:

Vo videu vyššie je zachytený podozrivý, ako vstáva zo sedadla a presúva sa do zadnej časti autobusu. Je to muž vo veku asi 40-50 rokov, asi 185 cm vysoký, výrazne štíhlej postavy, na pravom ramene výrazné tetovanie (možno delfína), krátke tmavé vlasy, oblečené mal tmavé tričko s krátkym rukávom, svetlé riflové krátke nohavice, na hlave mal čiernu šiltovku a obuté mal modrobiele botasky s výraznými červenými šnúrkami.

Akékoľvek informácie, ktoré by viedli k zisteniu totožnosti podozrivej osoby, môžu občania oznámiť priamo na oddelení kriminálnej polície OR PZ Košice, Rampová 7 v Košiciach, prípadne na ktoromkoľvek útvare PZ alebo na známom telefónnom čísle 158.

 

Comments

comments